Herbalife shake yeni aromalar gelecek mi?

Herbalife ürünlerini üç senedir kullanıyorum, özellikle vazgeçilmezim, Vanilya Aromalı Shake’tir. Kilo ile ilgili problemim olmasa da sağlıklı beslenmek isteyen ve yoğun çalışan bir anne olarak gün içerisinde bir öğün yemek yemeye fırsatım kalmıyor ne yazık ki. Herbalife ürünleri ile tanışmadan önce komşu fırından kek, poğaça, kurabiye alıp atıştırıyordum, bu da bana fazla şeker ve kilo ile geri dönerdi. Herbalife Shake durumu kurtardı, artık öğlen yemeklerimde 1 porsiyon sağlıklı ve besleyici Shake içiyorum ve şekerden uzak durmaya çalışıyorum. Şekerden uzak durulması gerektiğini bilmeyenler için bir baş yapıt sizi bekliyor, That Sugar Film’i seyretmelisiniz.

Formül 1 Aroma seçenekleri olarak Herbalife Türkiye, maalesef sadece 3 farklı ürün getiriyor: Vanilya, Çikolata ve Fındık. Oysaki yurtdışında seçenekler çok daha fazla:

Çilek, Cappuccino, Marakuya, Tropikal ve hatta Kurabiye aromalı shake bile var. Peki bu harika shake aromalar bize ne zaman gelecek?

Acaba onlar Türkiye’ye neden gelmiyor bilen var mı? Bir imza kampanyasını mı açsak biz de istiyoruz diye ????

En Güzel Vanilyalı Shake Tarifi

Elimizdekilerden en sade ve aroması yoğun olmayan farklı tarifelerle kullanabildiğimiz bence Herbalife Formül 1 Vanilya Aromalı Shake’tir. Kendime öğün hazırlarken farklı meyveleri katıp yeni tatlar yaratmayı seviyorum.

Mesela Elmalı Shake bence denenmesi gereken bir tat:

  • 1 bardak light(yarım yağlı) süt veya laktozsuz süt (sindirimi daha rahat oluyor)
  • 2 çorba kaşığı Herbalife Vanilyalı Shake
  • ½ kabuğu soyulmuş ve çekirdekleri ayıklanmış elma
  • ½  çay kaşığı tarçın

Orman Meyveli Cheesecake tarifim:

  • 1 bardak light(yarım yağlı) süt veya laktozsuz süt
  • 2 çorba kaşığı Herbalife Vanilyalı Shake
  • 2 çorba kaşığı labne veya light yoğurt
  • 1 avuç taze veya dondurulmuş orman meyve karışımı (frambuaz, böğürtlen, yaban mersini)

Yaz aylarında birkaç tane buz küpü de eklenebilir.

Kilo kontrolü yaparken, sağlıklı beslenmek dendiği zaman aklımıza hep lezzetsiz besinler geliyor. Oysa ki lezzet baş ucunuzda, parmaklarınızın dibinde. Eminim siz de bizim gibi lezzet avcısı rolünü çok seviyorsunuz ve kendinize sakladığınız lezzetli Herbal Shake tarifleriniz vardır, bizimle paylaşın burada yayınlayalım lezzetler paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir