Gündemden yaz kış düşmeyen a la naturel, çabasız makyaj görünümü hepimiz seviyoruz, ama neden bize yakışmaz diye bir iç çekip geçiyoruz ki? Doğal güzelliğin sırrı sağlıklı, ışıldayan bir cilttir ve böyle bir cilde sahip olmak için bütün yaşam tarzımızı ona göre ayarlamamız lazım. İç ve dış beslenmemize dikkat edip bol su tüketmek şarttır. Sağlıklı ve dengeli beslenirken organik gıdaları tercih etmek gerekir ve tabiki egzersiz yapmalısınız. Dış bakımım için Herbalife Nemlendirici ürünlerini denemeye karar verdim.

Yüz bakım kremi arayışım

Geçelim dış cilt bakımımıza. Cildimizin en önemli ihtiyacı nem ve bakımdır. Cildiniz nemli ve parlak görünmeli.  Piyasadaki birçok firmanın nemlendirici ve gece bakım ürünlerini denedim. Eczane markalarından La Roche Posay Hydraphase UV 50 , Lierac Hydragenist Mousturizing  gibi nemlendirici kullandım. Hafif ve güzel ürünler fakat bir süre sonra sıkılıp araştırmaya devam ettim, ya daha iyisi varsa?

Aydınlık, taze ve genç görünüm peşinde …

Sonra reklamlara kapılıp global markaları denemeye başladım Clarins Hydra Quench,  Lancome Hydra Zen Neurocalm,  Estee Lauder Hydrationist ve sonra Estee Lauder DayWear.

Herbalife güzellik ürünleri ile tanışana kadar bu listedeki favori ürünüm Estee Lauder olmuştu. Öncellikle bir kremin hava almasını ve parmağın değmesini hiç sevmem, o nedenle bir süre  Estee Lauder Hydrationist kullanıyordum. Cilde sürüldüğünde canlılık, nem ile doyum hissini gerçekten beğeniyordum. Kremi belli bir süre kullandıktan sonra cildinizde ki pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissini görebiliyorsunuz, damlalıklı havasız şişesi ve ferah kokusu ile favorim olmuşu. Tek sevmediğim yanı fiyatıydı, ülkemizde dolar yükseldikçe kremlerin fiyatı da yükseldi.

Herbalife Nemlendirici ve Gece Bakım Kremleri.

Herbalife temsilcisi olan arkadaşım Skin serisinden Herbalife Parlaklık Veren Nemlendirici ve Besleyeci Gece Kremini önerdi, denemeye karar verdim. Daha ilk haftada cilde yayılmış bir ışık hissetmeye başladım. Ağırlık yapmayan, yağlandırmayan parlaklık veren nemlendiriciyi sabah nemli cilde sürdüğüm zaman bu yaz sıcaklarda bile su tutma kapasitesini arttırdığını, cildi içten dışa canlandırdığını gördüm. Herbalife Nemlendirici kremi makyaj bazı olarak da rahatça kullanıyorum. Besleyeci Gece Kremini nemlendiriciden daha etkin ve zengin cilt bakımını sağladığı için akşamları sürüyorum. Cilt yapısın yenilediğini, gece uyku sırasında cilde destek vererek daha pürüzsüz ve kırışıksız bir cilt yaratmasından anlaşılabiliyor.

Benim bu kremlerle ile ilgili yorumum şöyle:
daha uygun fiyata aynı kalitede bir ürün alabiliyor isem, neden dünya parayı reklam için harcayan ve hesabını müşterilere çıkaran markalara iki katını ödeyeyim ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir